Gdzie kredyt? Wszystkie aktualne oferty banków 2022

Jeśli zastanawiasz się, gdzie najlepiej wziąć kredyt (gotówkowy, konsolidacyjny i hipoteczny), nie mogłeś lepiej trafić. Na naszej stronie informujemy, gdzie wziąć kredyt, a także prezentujemy najnowsze promocje bankowe.

Jesteśmy zespołem pasjonatów i ekspertów finansowych, którego hobby jest sprawdzanie aktualnych ofert bankowych. Jeśli nie wiesz, gdzie kredyt jest naprawdę tani i warty uwagi, odwiedzaj nas regularnie, ponieważ każdego dnia kontaktujemy się z wieloma bankami i analizujemy oferty internetowych porównywarek.

Nasza strona to nie tylko zbiór najtańszych ofert, dzięki którym wiesz, gdzie kredyt dostaniesz najtańszy, ale także miejsce, w którym dowiesz się, gdzie najłatwiej dostać kredyt. Poniżej prezentujemy listę najlepszych banków w 2020 roku, w których to klienci dostawali zazwyczaj najtańsze oferty kredytów. Nasze zestawienie jest podzielone na konkretne produkty finansowe: kredyt gotówkowy, kredyt konsolidacyjny, kredyt hipoteczny.

Gdzie kredyt 2020? Gdzie najlepiej wziąć kredyt gotówkowy

Jeśli interesuje Cię najtańszy kredyt gotówkowy, sprawdź poniższą listę banków, gdzie kredyt gotówkowy jest naprawdę najtańszy.

Gdzie kredyt gotówkowy do 20 000 zł na 48 miesięcy (4 lata)?

 • Kredyt gotówkowy w banku Citi Handlowym – miesięczna rata wynosi 497,79 zł.
 • Kredyt gotówkowy w Alior Banku – oferta pożyczki internetowej – miesięczna rata wynosi 502,46 zł
 • Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska – oferta „Niższa rata z Santander Bank Polska – miesięczna rata wynosi 517,41 zł.
 • Kredyt gotówkowy PKO Bank Polski – popularna Mini Ratka – w wysokości 527,41 zł miesięcznie
 • Kredyt gotówkowy Eurobank – 529,74 zł – klasyczna oferta, wpisana na stałe w ofertę tego banku.

Jak widać, oferty kredytów gotówkowych w polskich bankach jednoznacznie wskazuje, gdzie najlepiej wziąć kredyt gotówkowy. W podanym zakresie, czyli przypomnijmy (20 tysięcy złotych na cztery lata), najlepszą ofertę wśród wszystkich banków w Polsce, ma w naszej ocenie Citi Bank Handlowy. Nasz raport cen kredytów gotówkowych „Gdzie kredyt 2020” został stworzony w oparciu o oferty przedstawiane przez pracowników banków, a także wiele porównywarek finansowych i porównywarek kredytowych, takich jak Totalmoney.pl.

Gdzie wziąć kredyt gotówkowy do 80 000 zł?

To poniższe zestawienie banków, gdzie najlepiej wziąć kredyt gotówkowy, to lista stworzona w oparciu o poniższe parametry:

– kwota kredytu: 80 000 zł

– okres spłaty: 60 miesięcy (5 lat)

– zdolność kredytowa (stosunkowo dobra, pozwalająca na wzięcie kredytu w każdym banku – dobry/pozytywny profil kredytobiorcy).

 • Citi Handlowy – Kredyt gotówkowy o nazwie handlowej „Pożyczka gotówkowa” – miesięczna rata 1 639,03 zł.
 • Alior Bank – kredyt gotówkowy o nazwie handlowe „Pożyczka internetowa” – miesięczna rata 1 680,15 zł.
 • Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska – kredyt gotówkowy o nazwie „Niższa Rata z Santander Bank Polska”  – miesięczna rata w wysokości 1 718,87 zł.
 • Kredyt gotówkowy Bank BNP Paribas  – kredyt gotówkowy  o nazwiei handlowej „Kredyt gotówkowy w BNP” – miesięczna rata 1 719, 84 zł
 • Kredyt gotówkowy PKO BP Bank Polski – klasyczna Mini Ratka – z miesięczna ratą w wysokości 1 759,73 zł.

Jak widać, zestawienie aktualnych ofert banków, które oferują tani kredyt gotówkowy w 2020 roku jednoznacznie pokazuje, gdzie wziąć kredyt gotówkowy, by cieszyć się niską ratą i później nie żałować.

Gdzie kredyt hipoteczny – Gdzie najlepiej wziąć kredyt hipoteczny 2020?

Nieco inaczej ma się sprawą z drugim najpopularniejszym produktem kredytowym w Polsce, jakim bez wątpienia jest kredyt hipoteczny. Tego rodzaju produkty finansowe wliczane są z reguły do grona kredytów konsumpcyjnych, nacechowanych na możliwość zakupu nieruchomości (cel główny i przeznaczenie kredytu). W związku z tym, kredyt hipoteczny bardzo często jest nazywany kredytem mieszkaniowy.

Gdzie kredyt hipoteczny – Gdzie najłatwiej wziąć kredyt?

W 2020 roku najczęstszą wnioskowaną kwotą kredytu hipotecznego jest 250 tysięcy złotych, dlatego zestawienie „gdzie kredyt hipoteczny 2020”, oprzemy właśnie na tej wartości zobowiązania finansowego. Okres spłaty w przypadku kredytu hipotecznego o tej wysokości 25 lat (300 miesięcy).

Gdzie kredyt hipoteczny 2020 do 250 000zł na 25 lat?

Oto lista banków, gdzie kredyt hipoteczny jest naprawdę dobrym rozwiązaniem:

 • Kredyt hipoteczny PKO Bank Polski – kredyt mieszkaniowy Własny Kąt – miesięczna rata 1 162,26 zł
 • Kredyt hipoteczny Bank BP Paribas – Kredyt hipoteczny z miesięczną ratą 1 188,13 zł
 • Kredyt hipoteczny Citi Handlowy – kredyt hipoteczny z miesięczną ratą 1 251, 92 zł
 • Kredyt hipoteczny Millenium Bank – Kredyt mieszkaniowy z miesięczną ratą 1 281,25 zł

Jak widać, miesięczna wysokość raty za kredyt hipoteczny nie różni się tak znacząco jak w przypadku kredytów gotówkowych, jednak na pierwszy rzut oka widzimy, gdzie wziąć kredyt hipoteczny, by nie przepłacać. Zupełnie inaczej niż w przypadku kredytów gotówkowych – prym w przypadku kredytów hipotecznych (kredytów mieszkaniowych) wiedzie najczęściej wybierany bank do celów hipotecznych, czyli PKO Bank Polski, który pod względem kapitalizacji w 2020 roku jest więcej wart niż znany na całym świecie Deutsche Bank, o czym było głośne w wszystkich mediach w Polsce na przełomie maja oraz czerwca.

Gdzie najłatwiej dostać kredyt? Kredyt gotówkowy oraz kredyt hipoteczny

Jeśli zastanawiasz się, gdzie najłatwiej dostać kredyt (niezależnie od tego czy jest to kredyt gotówkowy czy hipoteczny) odpowiedź jest prosta, choć prawdopodobnie inna od tego, o czym myślisz.

Gdzie najłatwiej dostać kredyt? To proste, w banku którego klientem jesteś obecnie, o ile nie zalegasz od dawna z opłatami za korzystanie z usług banku. Dlatego jeśli zastanawiasz się nad wzięciem szybkiego kredytu gotówkowego (szybkiego nie znaczy najtańszego kredytu gotówkowego), to nie powinieneś zastanawiać się długo, tylko zadzwonić na infolinię macierzystego banku. Podobnie jest w przypadku kredytów hipotecznych, choć lista banków  w Polsce w 2020 roku, które oferują ten typ zobowiązania finansowego jest zdecydowanie krótsza niż w przypadku kredytów hipotecznych

Gdzie najłatwiej dostać kredyt hipoteczny 2020?

Jednym z najpopularniejszych banków w Polsce pod względem kredytów hipotecznych jest PKO BP, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych banków w Polsce. W tym banku najwięcej osób bierze właśnie kredyty mieszkaniowe, co ma jednoznaczne przełożenie na najwyższą dostępność tego rodzaju rozwiązań. To jednak nie koniec. PKO BP, czyli bank gdzie najłatwiej dostać kredyt to instytucja finansowa, która od kilku lat oferuje także najtańsze kredyty hipoteczne. Dlatego dla przyszłych kredytobiorców, którzy nie mają problemów ze zdolnością kredytową, bank w którym najłatwiej dostać kredyt, będzie też bankiem z najniższą ofertą.

Gdzie najłatwiej wziąć kredyt gotówkowy w 2020 roku?

Kredyt gotówkowy w 2020 roku najłatwiej dostać w banku, gdzie trzymasz swoje oszczędności, bądź prowadzisz rachunek osobisty. Dlatego jeśli masz konto osobiste np. w banku PKO BP, zgłoś się na infolinię tego banku, a na pewno otrzymasz satysfakcjonującą ofertę, która ma bardzo duże prawdopodobieństwo na realizację. Nie oznacza to jednak, że oferta banku, w którym otrzymasz najszybciej kredyt gotówkowy nie musi być najtańszą ofertą. Dlatego nasze zestawienie pozwala sprawdzić, gdzie wziąć kredyt gotówkowy z najniższą ratą.

Gdzie kredyt? Zdolność kredytowa oraz RRSO

Zdolność kredytowa to jedna z najważniejszych rzeczy, która wpływa na to, gdzie wziąć tani kredyt gotówkowy . Zdolność kredytowa to nic innego, jak zdolność do wzięcia danej oferty finansowej.

RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to jeden z najbardziej przydatnych parametrów kredytów, która pozwala na ocenę każdej ofert kredytowej. Dzięki temu rata kredytu hipotecznego i gotówkowego będzie faktycznie w odpowiedniej wysokości bez ukrytych opłat.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.