Szukamy najlepszej lokaty bankowej.

Nie jest łato znaleźć lokatę bankową, która będzie dawała nam największe zyski netto. Jest tak wiele ofert, że ciężko jest wywnioskować, która jest najlepsza. Właśnie dlatego w internecie mamy dostęp do specjalnych rankingów internetowych, w których opisane są lokaty bankowe w kolejności od najlepszej do najmniej opłacalnej. Każdy kto chce otworzyć depozyt bankowy powinien chociaż raz taki ranking przeanalizować. W takich rankingach wśród lokat na okres dwóch miesięcy bardzo wysokie miejsca zajmuje lokata miracle oferowana przez Lion;s Bank. Depozyt ma stałe oprocentowanie w wysokość 1,35% w skali roku i możemy założyć go już od kwoty 10 000 złotych. Oferta została przygotowana przez bank dla wszystkich klientów, którzy założą w nim rachunek osobisty. Mamy trzy sposoby na założenie depozytu. Możemy odwiedzić oddział banku, założyć lokatę online lub poprzez bankowość telefoniczną. Nasze pieniądze na lokacie są w pełni bezpieczne, dzięki gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Lokata dla nowych klientów w mBanku, jest depozytem trzymiesięcznym z oprocentowaniem stałym w wysokości 3,55 w skali roku. Zakres kwot na tej lokacie to przedział od 500 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Lokatę założymy w oddziale banku lub online. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu, a zerwanie lokaty przed terminem skutkuje częściową utratą odsetek. Zrywając lokatę przed czasem nie utracimy całego zysku netto. Nie wiele ofert nam to gwarantuje. Na okres trzech miesięcy możemy założyć lokatę happy w Idea Banku. Mamy tutaj stałe oprocentowanie w wysokości 3,5% w skali roku, a zakres kwot na lokacie wynosi od 500 do 10 000 złotych. Lokatę happy założymy w oddziale Idea Banku, online lub poprzez wykorzystanie bankowości telefonicznej. Do skorzystania z oferty nie jest wymagane założenie w banku konta osobistego. Zerwanie depozytu jest równoznaczne z utratą wszystkich uzbieranych odsetek. Lokata happy pro również jest ofertą lokaty trzymiesięcznej w Idea Banku. Oprocentowanie wynosi 3,5% w skali roku, a zakres kwot na tej lokacie to przedział od 10 000 złotych do 25 000 złotych. Wybierając ten depozyt również nie musimy zakładać w banku konta osobistego. Wpłacając na tą lokatę kwoty od 25 000,01 złotych do 100 000 złotych, lokata będzie oprocentowana na 2,7% w skali roku.

Lokata skarbonka plus to lokata półroczna jaką możemy założyć w Idea Banku. Zakres kwot na tej lokacie jest bardzo duży, bo zaczyna się na minimalnych 500 złotych, a kończy na kwocie okrągłego miliona złotych. Oprocentowanie depozytu jest stałe i równe 2,8% w skali roku. Tę ofertę bank przygotował z myślą o nowych i obecnych klientach banku, którzy założą konto osobiste. Lokata dostępna jest online lub poprzez aplikację mobilną. Odsetki bank kapitalizuje na zakończenie okresu trwania lokaty, co w razie zerwania lokaty przed czasem skutkuje ich całkowitą utratą. Wszystkie lokaty jakie były prezentowane w tym artykule objęte są gwarancją wkładu jaką daje Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.